
Halloweenské spaní ve škole
Přesně po roce jsme si 24. října užili společnou oslavu Halloweena.
Díky krásným maskám i výbornému jídlu jsme měli možnost vytvořit si další kouzelné společné zážitky.
Pojďte se s námi podívat na zaznamenané střípky z báječného večera.

Jako každý rok, se nám i tentokrát sešlo mnoho úžasných masek.





I přes množství úžasných kostýmů, se nám podařilo vybrat vítěze v soutěži o nejlepší masku.

Děkujeme také všem rodičům za výbornou hostinu.


Doufáme, že si všichni užili společnou oslavu Halloweena a budeme se těšit zase příští rok!

